MääramataSPC/LVT klikk-süsteemid

SPC/LVT klikk-süsteemid

Vinüülpõrandate maailmas võib paigaldusviis olla sama oluline kui põrandakatte enda kvaliteet. Kaasaegne tehnoloogia on viinud klõpsatavate lukustussüsteemide tulekuni, mis on paigaldusprotsessi oluliselt lihtsustanud. Nende hulgas on Yutra tootesarjas kasutatavad 5GI ja I4Fs klikk-süsteemid tõusnud tööstusharu liidriteks ning on enimkasutatavad just SPC/LVT põrandaplankude puhul.

I4F Klikk süsteem

I4F Click System on patenteeritud lukustusmehhanism, mis on vinüülpõrandate paigaldamise protsessi revolutsiooniliselt muutnud. Seda süsteemi iseloomustab ainulaadne tongue and groove disain ning see võimaldab vinüülplaatide tõhusat lukustamist ilma liimi või täiendavate kinnitusmeetoditeta. Konstruktsioonis on kasutatud ülitäpset freesimistehnikat, mis tagab, et iga plank joondub ideaalselt külgnevate detailidega. Selle tulemuseks on ilma vahedeta pind, mis mitte ainult ei paranda põranda esteetilist kvaliteeti, vaid parandab ka selle struktuurilist terviklikkust. Süsteemi elastne lukustusmehhanism võtab arvesse vinüülmaterjali loomulikku paisumist ja kokkutõmbumist, muutes selle ideaalseks muutuva temperatuuri- ja niiskustasemega keskkondades. Üldiselt lihtsustab I4F Click System paigaldusprotsessi, optimeerides samal ajal vinüülpõrandate jõudlusnäitajaid.

5GI Klikk süsteem

5GI Click System esindab täiustatud lukustustehnoloogiat, mis on spetsiaalselt loodud hõlbustama vinüülpõrandate kiiret ja turvalist paigaldamist. Kasutades kahe nurga profiili, võimaldab süsteem nii vertikaalset kui ka horisontaalset kinnitusmeetodit, tagades erakordselt stabiilse ja vastupidava ühenduse üksikute laudade või plaatide vahel. 5GI mehhanismi disain võtab arvesse tehnilisi tolerantse, et tagada optimaalne sobivus ja viimistlus, minimeerides põrandapinna nähtavad tühimikud. Lisaks võimaldab see süsteem drop-lock installimist, lihtsustades protsessi ja muutes selle kättesaadavamaks nii professionaalidele kui ka isetegemise entusiastidele. Tänu oma tugevale konstruktsioonile neelab 5GI Click System tõhusalt soojuspaisumise ja kokkutõmbumisega seotud pinged, mistõttu sobib see eriti hästi muutuvate kliimatingimustega keskkonda. See tehnoloogia pakub seega usaldusväärset ja suure jõudlusega lahendust vinüülpõrandate kaasaegsetele nõuetele. 5Gi klikk-süsteemi on kasutusel kõikidel Yutra kalasaba Spc põrandakatetel.

Kuidas neid võrrelda?
I4F ja 5GI klikk-ühendus pakuvad vinüülpõrandate paigaldamise valdkonnas erinevaid eeliseid, kuigi nende ühine eesmärk on protsessi lihtsustamine ja lõpptulemuste parandamine. I4F-süsteemi kiidetakse selle ülitäpse freesimistehnika eest, mis pakub laitmatut joondust ja vastupidavat lukku, mis sobib muutuvatesse tingimustess. 5GI-süsteemil on kahe nurga all olev profiil, mis tagab nii vertikaalse kui ka horisontaalse lukustamise, optimeerides stabiilsust ja võimaldades hõlpsat drop-lock paigaldust.

X

Liitu uudiskirjaga

Lisa oma e-mail siia, et saada parimad pakkumised otse oma e-mailile.

    No products in the cart.